Další informace

Místo konání konference a program: 

Hlavní program konference, včetně mší svatých, se uskuteční v Regionálním centru Olomouc (RCO), které se nachází v těsné blízkosti olomouckého vlakového nádraží. Odpolední workshopy budou probíhat v menších saloncích, které se nacházejí v 1. patře RCO. Páteční večer chval se skupinou Adorare se uskuteční v katedrále Sv. Václava v Olomouci.

Adresa: Regionální centrum Olomouc: Jeremenkova 1211/40b, 779 00 Olomouc
GPS: 49.5907900N, 17.2774508E

Při mši svaté v pátek i v sobotu se uskuteční sbírka určená na pokrytí nákladů spojených s organizací konference.

Přihlášení na konferenci
Přihlásit se můžete online zde. Formulář lze vyplnit buď jednotlivě, nebo za skupinu. Přihláška je úplná až po úhradě konferenčního poplatku.


Konferenční poplatek
Účast na konferenci je zpoplatněna částkou 150,- Kč/den, tedy 300,- Kč za celou konferenci (dva konferenční dny, včetně večera chval v katedrále). Prostředky budou využity na úhradu nákladů spojených s organizací konference.

Stravování
V prostoru spodního foyer RCO bude možno dát si kávu, čaj nebo drobné občerstvení v kavárně, která bude otevřena v pátek i v sobotu od 8 do 17 hodin. Ve vzdálenosti cca 500 metrů od RCO se nachází supermarket Albert. V centru města je také mnoho restaurací, které můžete využít pro zajištění teplé stravy. Přestávka na oběd je 2 hodiny. Možnosti stravování v blízkosti RCO Olomouc najdete zde.

Ubytování
Ubytování během konání konference si zajišťují účastníci sami. Nabízíme přehled některých levnějších možností ubytování v Olomouci. Pro rezervaci, ověření ceny a volné kapacity, kontaktujte přímo konkrétní ubytovací zařízení. Přehled ubytoven najdete zde.

Příjezd a parkování
Regionální centrum Olomouc se nachází v blízkosti olomouckého vlakového nádraží. V blízkosti budovy smí parkovat pouze účinkující a organizátoři konference. Ostatní účastníky, prosíme, aby využili jiných parkovišť ve městě. Můžeme Vám doporučit např. podzemní parkoviště v přednádražním prostoru, které je vzdáleno cca 2 minuty pěší chůze od RCO. Cena je 90,- Kč za den, informace najdete zde: http://www.tsmo.cz/sluzby/podzemni-parkoviste-v-prednadraznim-prostoru 

Vstup, registrace a šatna
Registrace bude probíhat v pátek i v sobotu od 8 do 9 hodin u hlavního vstupu do Kongresového sálu RCO. . Konferenční sál bude otevřen až od 8.40 hodin. Po příchodu se, prosíme, zaregistrujte a využijte šatnu, která bude na místě k dispozici. Kontrola přihlášených účastníků bude probíhat podle čísla přihlášky. Potvrzení o úhradě přihlášky, které Vám přišlo po zaplacení konferenčního poplatku emailem, si prosíme vytiskněte a přineste na místo s sebou. Přihlášky jsou vedeny na ty, kteří Vás na konferenci přihlašovali (i v případě hromadné přihlášky). Na registraci obdržíte visačku, která bude sloužit ke vstupu do sálu. Bez ní nebudete do sálu vpuštěni, prosíme tedy, abyste ji nosili neustále na krku. Pokud je pod jednou přihláškou zaregistrováno více osob, k registraci přistoupí pouze zástupce skupiny a po zkontrolování obdrží potřebný počet visaček pro celou skupinu.

Další informace
V předem určených časech bude příležitost přistoupit k přímluvné modlitbě.
Po celou dobu konání konference, prosíme, pečlivě dbejte pokynů organizátorů a moderátora.

Po oba dva dny si budete moci zakoupit knihy a dárkové předměty Karmelitánského nakladatelství a dárkové předměty a duchovní přednášky z Komunity Blahoslavenství.

Modlitba za konferenci
Prosíme Vás, abyste se k nám připojili s modlitbou za požehnání této konference. Za zdraví a dobrou cestu pro všechny účinkující, za všechny organizátory i za účastníky. Ať Duch Svatý působí v našich srdcích. Děkujeme Vám všem, kdo se svou modlitbou připojíte.